Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Термобілизна для спорту

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Термобілизна для спорту CRAFT

 

В сучасному світі без якісної та правильної підібраної термобілизни не обійтись. Особливо шаленим попитом термобілизна користується саме в холодну пору року, коли перебування на вулиці без гарного утеплення не є комфортним.

І, якщо термобілизною для щоденного використання вже нікого не здивуєш, то ще не всі знайомі зі спортивною термобілизною.

 

Що таке спортивна термобілизна?

Очевидно, що це функціональна річ, яка створена спеціально для високих фізичних навантажень. Головна відмінність термобілизни для спорту полягає в її вмінні відводити та випаровувати вологу на найвищому рівні.

Окрім того, спортивна термобілизна в своєму складі має виключно високоякісну синтетику. Термобілизна для спорту тонка, має пористу структуру та більше компресії в порівнянні з термобілизною для щоденного використання. Зони підвищеного потовиділення виконані з урахуванням того, що процес відведення вологи та вентиляції має бути ще швидшим, щоб тіло залишалось в сухості та комфорті.

 

Як обрати спортивну термобілизну? Найважливіше пам’ятати, що спортивна термобілизна щільно прилягає, але не сковує рухи.

 

В магазині Craft Ukraine представлений широкий вибір спортивної термобілизни.

 

Вгору