* Шведський бренд CRAFT вперше з’явився в Україні ще в далекому 2006 році та вже понад 15 років користується популярністю серед українців з різними спортивними вподобаннями.

 

Вітаємо на сторінках магазину CRAFT Ukraine!

 

Якщо ви опинились на цій сторінці, то вже знаходитесь на крок ближче до досягнення своєї спортивної мети, якою б вона не була. Найважливіше те, що Мета для кожного різна, але кожна мета - безцінна.

 

Неважливо, чи ви збираєтесь на свою першу в житті велопрогулянку, або ж, навпаки, готуєтесь до крутих велозмагань, де від думки про кількість кілометрів попереду захоплює дух, - магазин craftukraineзапропонує вам досконало підібраний велоодяг.

 

Неважливо, чи саме сьогодні ви збираєтесь на свою першу пробіжку, або ж, навпаки, вже пробігли десятки марафонів і ваша поличка не витримує ваги трофеїв та нагород, – наші консультанти допоможуть підібрати одяг для бігу, в якому буде дійсно зручно.

 

Неважливо, чи ви тільки записались на своє перше пробне заняття у спортзал, або ж, навпаки, спорт вже давно ваш стиль життя і промальоване м’язами тіло нагадує про це щодня, - ми підберемо для вас спортивний одяг, який змотивує продовжувати далі.

 

Магазин CRAFT Ukraine – це офіційна точка продажу бренду CRAFT*. Ми пропонуємо дійсно широкий вибір спортивної та щоденної термобілизни, велоодягу, одягу для бігу та фітнесу.

 

Наші найголовніші переваги – висока якість товарів, чесна ціна, акційні пропозиції, кваліфіковані консультанти, обмін та повернення протягом 30 днів з моменту покупки та магазин в центрі Києва. А найголовніша мета CRAFT – забезпечувати комфорт та оптимальну температуру тіла під час будь-яких спортивних навантажень.