Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

 

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
Укр
0
Мій кошик

Термобілизна Craft

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

 

 

Термобілизна Craft в Україні

Craft - відома шведська марка термобілизни і спортивного одягу, призначених для застосування в різних, в тому числі не найпростіших, погодних умовах. Біля витоків бренду стояв шведський винахідник Андерс Бенгтссон, який в 1973 р розробив і протестував першу в світі термобілизну.

 

Переваги термобілизни бренду Craft

В основі експериментів зі створення термобілизни була ідея запобігання зайвого охолодження тіла спортсмена, яке починається після того як його одяг на холоді просочувався потом. В результаті була виготовлена ​​тканина такого складу і структури, які перешкоджали вбиранню одягом вологи і дозволяли йому виводити цю вологу назовні, залишаючи шкіру спортсмена більш сухою.

 

Сьогодні Craft є одним зі світових лідерів з виробництва термобілизни, як для різних зимових видів спорту, так і для бігу, велоспорту, фітнесу та повсякденного життя. Фірма Крафт має представництва в 39 країнах і є постачальником термобілизни і спортивного одягу для багатьох національних збірних.

Вироби Craft відрізняються високою якістю виготовлення. Вони функціональні і комфортні. Всі моделі мають облягаючу форму і плоскі шви. Матеріали для пошиття підбираються відповідно від призначення термобілизни. Склад тканин і лекала постійно вдосконалюються відповідно до потреб спортсменів, що виявляються спеціальними дослідженнями біомеханіки людини в різних видах спорту.

 

Магазин CRAFT Ukraine - офіційна точка продажу термобілизни та спортивного одягу CRAFT. Пропонуємо швидку відправку товарів, за потреби професійну консультацію, а також магазин в центрі Києва.

Вгору